ПЕРВЫЙ ОДЕССКИЙ МАРКЕТ ХИМИЧЕСКОГО СЫРЬЯ
+380 (66) 044-57-00+380 (96) 351-73-61+380 (63) 568-04-65
Избранное
Фотогалерея
Контакты
ПЕРВЫЙ ОДЕССКИЙ МАРКЕТ ХИМИЧЕСКОГО СЫРЬЯ
Контактное лицо:
ОТДЕЛ ПРОДАЖ:
Телефоны:
Адрес:
65033, Украина, Одесская обл., Одесса, Заводская, (Одесса, ул. Заводская) на карте
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 17:00 без перерывов;
Сб, Вс выходные
ПЕРВЫЙ УКРАИНСКИЙ МАРКЕТ ХИМИЧЕСКОГО СЫРЬЯ

NPK 8:19:29, нитроаммофоска НПК 8:19:29

Код: 1958
ОписаниеХарактеристики
12 грн
Минимальный заказ: 0 шт.

от 20 000 шт. 12,50 грн/шт.

В наличии
Заказать
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

возврату не подлежат товары фармацевтического назначения, наливные продукты, товары с поврежденной упаковкой

Контактная информация
Адрес: 65033, Украина, Одесская обл., Одесса, Заводская, (Одесса, ул. Заводская)

Описание



Нітроамофоска NPK замовити зараз КОНТАКТИ

Добриво, про яке піде мова, містить в собі величезну кількість доступного фосфору, а також калій і азот. Таке поєднання має потрійний позитивний ефект на процес розвитку підгодовуваних рослин. NPK добрива відносяться до повільно діючих. Вони розбавляються у воді і вносяться під будь-які культури в досить великих кількостях, не завдаючи при цьому жодної шкоди. Перенасичення такими добавками практично неможливо.

Роль азоту в розвитку рослин

Азот міститься в клітинах рослин і бере активну участь у побудові рослинних білків, вітамінів і хлорофілу. Коли в рослинні тканини проникають патогенні мікроорганізми, відбувається захисна хімічна реакція, в якій бере участь монооксид азоту.

У період активного розвитку зеленої маси рослин азот забезпечує стимулюючу дію, прискорюючи цим процес зростання стебел і листя. Природним шляхом рослини отримують азот у вигляді азотнокислих солей та аміаку. Ці речовини є продуктами розпаду рослин і останків тварин.

Таким чином, підживлення овочевих і фруктових культур добривом, що містить азот, прискорює розвиток рослин, зміцнює їх захисну систему та збільшує кількість врожаю.

Роль фосфору

Даний елемент є одним із найбільш важливих компонентів аденозинтрифосфату (нуклеотид АТФ), який є універсальним джерелом енергії для клітин живих організмів. Як і азот, фосфор бере активну участь у створенні багатьох рослинних білків. Без нього повноцінне формування кореневої системі майже неможливо. Дефіцит фосфору призведе до того, що коріння буде слабким і вразливим. При найменшому натяку на посуху, рослина дуже швидко загине. Оптимальний баланс фосфорного живлення сприятиме підвищенню стійкості до захворювань. Варто відзначити, що від фосфору залежить не тільки стійкість рослин до різних негативних чинників, але й плодоношення та цвітіння.

Результати досліджень свідчать, що рослини забирають з ґрунту набагато більше фосфору, ніж віддають, тому, займаючись вирощуванням тієї чи іншої культури, ні в якому разі не можна забувати про компенсацію цієї різниці. Крім того, необхідно враховувати, що залуження ґрунту веде до того, що фосфор переходить в нерозчинну форму, яка зовсім не підходить для живлення рослин. Щоб ситуація не вийшла з-під контролю, перед висадкою тієї чи іншої культури необхідно вимірювати кислотність ґрунту.

Роль калію

Переоцінити значення цього елементу для розвитку рослин досить складно. Ця речовина присутня в усіх рослинних організмах у вигляді іонів K +. Іони калію незамінні в процесі синтезу вуглеводів і органічних речовин та їх транспортуванні від листя до інших органів рослини. Крім того, за рахунок іонів калію здійснюється азотний обмін речовин, який запобігає скупченню в клітинах рослини надлишкового аміаку.

Ще одна надзвичайно важлива функція калію – постійне підтримання необхідного для рослини водного балансу. Калій здатний підвищувати ефективність споживання й утримання вологи. За рахунок цього підвищується морозостійкість і стійкість до посухи, а також посилюється осмотичний тиск усередині клітин.

Як і фосфор, калій зміцнює клітини рослини, роблячи стебла, листя та коріння стійкішими до захворювань. У природних умовах рослини отримують калій з ґрунту у вигляді карбонату, який, взаємодіючи з водою, перетворюється на іони калію. Для рослин такий розчин є найбільш доступним, і при додаванні підживлюючої суміші це варто враховувати.

Виробництво NPK добрив

Майже всі складні добрива, поширювані по країнах СНД, представлені амофосом. Його отримують у процесі нейтралізації продуктів взаємодії фосфорної кислоти з фосфоритом (або апатитом) за допомогою аміаку. Амофос є концентрованим добривом високого ступеню ефективності та підходить для всіх видів ґрунтів.

Що стосується виготовлення нітроамофоски, її отримують шляхом перетворення амофосу. Для цього в процесі нейтралізації фосфорної кислоти аміаком додається хлористий калій. Добриво, створене таким способом, містить велику кількість азоту, калію та розчинний фосфор. Усі ці речовини на 100% поглинаються і засвоюються рослинами, забезпечуючи бажаний результат.

Використання добрив NPK

Фосфорні підкормки, і, зокрема, нітроамофоска, підходять для будь-яких умов. Незалежно від того, яка рослина вдобрюється і в якому ґрунті вона росте, ефект буде помітним. Нітроамофоска обов’язково додається під усі овочеві, польові та тепличні ку ...

Характеристики

Страна производства
Украина
Концентрированная форма удобрения
да
Упаковка
мешок
Упаковка
Мешок
Вес
50
Препаративная форма
Гранулы
Концентрированная форма удобрения
да
Вид удобрения
Аммофос
Срок хранения
24
Тип комплексного удобрения
Минеральное
Максимальная температура эффективного действия
60
Максимальная температура хранения
60
Минимальная температура хранения
-50
доставка по Украине
все регионы
нитроаммофоска
NPK 8:19:29
Производитель
Азот

Подробная информация о предложении

Способ упаковки
мешок, биг-бег, насыпь
NPK 8:19:29, нитроаммофоска НПК 8:19:29
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх