ПЕРВЫЙ ОДЕССКИЙ МАРКЕТ ХИМИЧЕСКОГО СЫРЬЯ
+380 (66) 044-57-00+380 (96) 351-73-61+380 (63) 568-04-65
ИзбранноеКорзина
Фотогалерея
Контакты
ПЕРВЫЙ ОДЕССКИЙ МАРКЕТ ХИМИЧЕСКОГО СЫРЬЯ
Контактное лицо:
ОТДЕЛ ПРОДАЖ:
Телефоны:
Адрес:
65033, Украина, Одесская обл., Одесса, Заводская, (Одесса, ул. Заводская) на карте
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 17:00 без перерывов;
Сб, Вс выходные
ПЕРВЫЙ УКРАИНСКИЙ МАРКЕТ ХИМИЧЕСКОГО СЫРЬЯ
Мінеральне добриво “ДУКАНІТ” кальцієва селітра, нітрат кальцію
Мінеральне добриво “ДУКАНІТ” кальцієва селітра, нітрат кальцію

Мінеральне добриво “ДУКАНІТ” кальцієва селітра, нітрат кальцію

Код: 1526
ОписаниеХарактеристики
Цену уточняйте
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Заказать товар
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

возврату не подлежат товары фармацевтического назначения, наливные продукты, товары с поврежденной упаковкой

Контактная информация
Адрес: 65033, Украина, Одесская обл., Одесса, Заводская, (Одесса, ул. Заводская)

ОписаниеМінеральне добриво “ДУКАНІТ” (DUCANIT®) виробництва фірми “ДУСЛО Лтд.” (Республіка Словаччина) – азотне нітратне (кальцієва селітра, нітрат кальцію) добриво, призначене для застосування в агропромисловому та приватному секторі в умовах закритого ґрунту для позакореневого підживлення тепличних овочевих культур шляхом краплинного зрошування рослин робочим водним розчином добрива з нормою витрати 0,05-1,5 кг на 1000 л води; приготування розчинів для гідропоніки (1 кг добрива на 1000 л води) та позакореневого підживлення з нормою витрати 500-800 г на 100 л води протягом вегетаційного періоду з максимальною кратністю обробок до 10-ти разів). 

Добриво “ДУКАНІТ” (DUCANIT®) зареєстроване в країні-виробнику, відповідає вимогам директиви 67/548/ЄЕС, 1999/45/ЄС/Норми ЄС 2003/2003.

За фізико-хімічними властивостями добриво - кальцієва селітра (синоніми - кальцію нітрат, азотнокислий кальцій, містить аміачну селітру та кристалічно-зв’язану воду), торгова назва “ДУКАНІТ” (DUCANIT®) - дрібні гранули (гранулометричний склад: частинки розміром від 1 до 4 мм – не менше 90%;

Основною діючою речовиною кальцієвої селітри є азот, що становить в перерахунку на суху речовину становить 15,5%, та кальцій (водорозчинний) – 26,3%. Вміст нітратної форми азоту до загального азоту складає 14,4%, вміст аміачного азоту – 1,1%. Вміст токсичних небезпечних елементів (важкі метали) не перевищує встановлених величин гігієнічних нормативів, тим самим виключаючи можливість їх потенційного небезпечного інгаляційного впливу на працюючих на етапах виготовлення, розвантажувально-навантажувальних робіт та застосування добрива за призначенням. 1.2. Сфера застосування Кальцієва селітра – лужне добриво, тому найбільш доцільне її застосування на кислому дерново-підзолистому ґрунті, особливо для підживлення озимих культур. Дози, строки та спосіб внесення добрива (основне, передпосівне, позакореневе підживлення) встановлені для різних сільськогосподарських культур. Крім того, ефективно також застосування добрива, враховуючи його високу розчинність у воді, для позакореневого підживлення, крапельного зрошення та приготування розчинів для гідропоніки.  Зокрема, добриво “ДУКАНІТ” (DUCANIT®) призначене для застосування в агропромисловому та приватному секторі в умовах закритого ґрунту для позакореневого підживлення тепличних овочевих культур шляхом краплинного зрошування рослин робочим водним розчином добрива з нормою витрати 0,05-1,5 кг на 1000 л води; приготування розчинів для гідропоніки (1 кг добрива на 1000 л води; літр розчину містить 155 мг азоту, 144 мг N–NO3, 11 мг N–NO4 та 190 мг Са) та позакореневого підживлення з нормою витрати 500-800 г на 100 л води протягом вегетаційного періоду з максимальною кратністю обробок до 10-ти разів).  Добриво сумісне з іншими водорозчинними добривами, що містять магній та калій, не сумісне з добривами, що містять сульфати або фосфати.

P. S. Уважаемые клиенты, Вам больше ненужно часами искать в интернете продукцию, писать разные поисковые запросы (селитра аммиачная, калиевая селитра, селитра калиевая, калиевая селитра купить, калиевая селитра где купить, селитра калиевая купить, селітра, удобрения для, удобрения купить, удобрения цена, где купить селитру, карбамид цена, цена карбамид, аммиачной селитры, калиевой селитры, цена селитры, кальциевая селитра дешево, кальциевая селитра доставка, селитра кальциевая в Киеве, и т. д.), все намного проще, перезвоните на номер в разделе контакты и вам все подробно расскажут!

Обращайтесь к нам!

Самая лучшая цена только у нас!

Характеристики

Производитель
Европа
Вид удобрения
DUKANIT кальциевая селитра
страна происхождения
Словакия, Китай

Подробная информация о предложении

Способ упаковки
п/п мешки
Мінеральне добриво “ДУКАНІТ” кальцієва селітра, нітрат кальцію
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх